Montaż drzwi

Nasza firma działa w branży od ponad 10 lat, dzięki czemu zdobyliśmy umiejętność doboru najlepszych produktów oraz nauczyliśmy się wykonywać fachowy montaż drzwi. Świadczymy wysoką jakość usług i nieustannie zwiększamy ilość towaru dostępnego od ręki. Na chwilę obecną na stanie mamy 2000 drzwi takich producentów jak PERFECT DOOR, ESSTILO, DRE, VASCO DOORS, VOSTER, PORTA, ERKADO, POL-SKONE, WIATRAK, MAR-TOM, DELTA, WIKĘD. Sprzedajemy także ościeżnice, klamki, wkładki tych marek. Cały czas sprowadzamy nowe kolekcje, aby zaspokoić oczekiwania każdego klienta.

Jeśli rozważasz, gdzie kupić tanie drzwi zewnętrzne lub wewnętrzne na Dolnym Śląsku, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców, którzy poszukują wyposażenia do swojego zakładu pracy. Gwarantujemy wysoką jakość obsługi oraz sprawną procedurę reklamacji w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów z realizacją zlecenia.

Co obejmuje montaż drzwi wewnętrznych i wejściowych?

Wykonujemy montaż drzwi w starej ościeżnicy lub wraz z wstawieniem nowej. Prace nie wymagają kucia w ścianach. Na początku ostrożnie rozpakowujemy produkt z materiałów zabezpieczających oraz pozostawiamy klientowi czas na sprawdzenie jakości drzwi i stwierdzenie ich zgodności z zamówieniem. Następnie przechodzimy do montażu z wykorzystaniem pianki bądź wełny mineralnej. Dbamy o staranne dopasowanie wszystkich części i estetykę prac: maskujemy szczeliny między ścianą a ościeżnicą, dokładnie regulujemy zawiasy, które dostosowujemy do wielkości i ciężaru skrzydła oraz stabilizujemy konstrukcję. Montujemy także klamki, odbojniki i inne dodatki, np. wizjer w przypadku drzwi wejściowych. Nasza ekipa pozostawia po sobie porządek, a wszystkie czynności, które mogą powodować zabrudzenia wykonuje poza wnętrzem budynku.

Ile trwa montaż drzwi?

Montaż drzwi zajmuje 2-4 godziny. Czas trwania prac zależy od tego, czy konieczne jest wykonanie obróbki murarskiej i tynkarskiej. Ekipa montażowa dostarcza zamówienia w dogodnym dla klienta oraz ustalonym wcześniej terminie. Następnie wnosi drzwi pod wskazany adres i po zapoznaniu się z oczekiwaniami zamawiającego z góry informuje, ile potrwa montaż. Cena usługi jest ustalana indywidualnie. Klient poznaje kwotę przed podjęciem decyzji, czy chce skorzystać z naszych usług.

Wycena online Raty