Tanie drzwi w Trzebnicy

Tanie drzwi z naszej hurtowni dostarczamy na terenie Trzebnicy i okolic. Zapewniamy szybką realizację zlecenia w terminie dogodnym dla klienta. Drzwi pakujemy w materiały zabezpieczające przed uszkodzeniem. Jeśli produkty mają delikatne lub łatwe do stłuczenia części, podczas transportu wykorzystujemy specjalne stojaki. Dzięki temu klienci mają pewność, że ich zamówienie dotrze na miejsce w nienaruszonym stanie. Ponadto oferujemy usługę montażu skrzydeł drzwiowych wraz z ościeżnicą (także tzw. drzwi dyskretnych z ościeżnicą ukrytą w ścianie). Nasi wykwalifikowani fachowcy są bardzo dokładni i dbają o estetykę wykonywanych prac. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego w celu ustalenia terminu dostawy i montażu drzwi.

Co obejmuje asortyment taniej hurtowni drzwi?

W asortymencie taniej hurtowni drzwi znajdują się wyroby cenionych marek, m.in. DRE, PORTA, MAR-TOM, ESSTILO, WIATRAK. Produkty powstają z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Do ich produkcji wykorzystywane są materiały najwyższej jakości (w tym certyfikowane surowce z Polski i Europy). Oferujemy wewnętrzne i zewnętrzne drzwi w stylu tradycyjnym, a także modele wpisujące się w najnowsze trendy w architekturze i aranżacji wnętrz.

W naszej hurtowni drzwi zamówisz także solidną stolarkę z metalu, która sprawdza się w budynkach gospodarczych (garaż, piwnica, kotłownia) oraz fabrykach, zakładach pracy i budynkach użyteczności publicznej. Takie wejścia zabezpieczają pomieszczenia przed hałasem oraz przenikaniem oparów i innych substancji chemicznych. Niektóre z drzwi technicznych mają też właściwości przeciwpożarowe (spowalniają rozprzestrzenianie się płomieni w przypadku zaprószenia ognia) i antywłamaniowe.

Wycena online Raty