Drzwi od ręki - Wrocław

Chcesz zakupić drzwi od ręki, nie czekając na ich wykonanie? W naszym magazynie posiadamy na stanie ponad 2000 egzemplarzy, które dostarczamy na terenie Wrocławia i okolic. Obsługujemy klientów z następujących miejscowości: Jelcz-Laskowice, Kępno, Milicz, Namysłów, Oleśnica, Oława, Syców, Trzebnica. Odwiedzamy zamawiających w celu wykonania dokładnych pomiarów w ich domach. Dzięki temu zakupione u nas drzwi wejściowe i wewnętrzne idealnie pasują do ościeży. Później starannie zabezpieczony towar transportujemy przeznaczonym do tego celu pojazdem. Na życzenie klienta wykonujemy montaż stolarki. Usługa wyceniana jest indywidualnie, a jej cena zależy od ilości drzwi i zakresu prac.

Wszystkie zamówienia realizujemy w krótkim czasie, co pozwala klientom szybko wykończyć lub wyremontować wnętrza mieszkań. Jeśli wśród drzwi na stanie nie mamy wybranego przez Ciebie modelu, jesteśmy w stanie sprowadzić pojedyncze egzemplarze w ciągu zaledwie 7 dni. Stale poszerzamy naszą ofertę, aby spełnić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy także pomoc w doborze nowych drzwi, które poprawią Twój komfort życia we własnym domu oraz idealnie wpasują się w urządzoną przez Ciebie przestrzeń. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Zachęcamy również do składania wizyt w naszym salonie, gdzie można obejrzeć oferowaną przez nas stolarkę na żywo.

Drzwi na stanie - wybierz drzwi dostępne od ręki w ulubionym stylu

Dzięki temu, że zapewniamy szeroki wybór drzwi na stanie, klienci nie muszą tracić czasu na odwiedzanie licznych sklepów budowlanych. W naszej hurtowni znajdziesz stolarkę do pomieszczeń o dowolnym charakterze. Oferujemy kilkadziesiąt kolekcji drzwi dostępnych od ręki w stylu klasycznym, minimalistycznym, skandynawskim czy retro. Produkty są wykonane z płyty MDF, drewna lub metalu. Niektóre modele są pokryte dekoracyjnymi, które z łatwością dopasujesz do charakteru wykończenia ścian, podłóg i mebli w Twoim domu. Wśród drzwi na stanie posiadamy modele cenionych marek, m.in. PORTA, DRE, WIATRAK, WIKĘD, VASCO DOORS, MAR-TOM. Stolarka uznanych producentów cechuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne i oddziaływanie szkodliwych czynników, a ponadto jest utrzymana w modnej stylistyce.

Bogate wzornictwo oraz różnorodność zdobień sprawiają, że te drzwi nie tylko oddzielają od siebie pomieszczenia i zapewniają prywatność, lecz także stanowią pełnoprawny element dekoracyjny domu. Drewniana stolarka pozwala stworzyć w domu ciepły i przytulny klimat, a nowoczesne drzwi białe wnoszą do wnętrz prostotę i elegancję. Z kolei osoby, które lubią styl awangardowy, znajdą w naszym katalogu wyroby szklane i stalowe. W ofercie mamy również solidną stolarkę antywłamaniową, która zapewnia domownikom poczucie bezpieczeństwa. W naszej hurtowni zamówisz też zabezpieczające przed dymem, ogniem i wilgocią drzwi techniczne (np. do kotłowni). Razem z nami dopasujesz praktyczną stolarkę do charakteru i potrzeb wszystkich pomieszczeń, zachowując spójny wygląd wnętrz.Wycena online Raty