Drzwi w 7 dni

Oferujemy drzwi w 7 dni. Jest to usługa przeznaczona dla klientów, którym zależy na bardzo szybkim zrealizowaniu zamówienia. W sprzedaży dostępne są wyłącznie produkty renomowanych producentów, w tym m.in. Perfectdoor, Esstillo, Dre, Vasco Doors, Porta, Erkado, Wiatrak, Pol-skone, Mar-tom, Delta i Wikęd. Obsługujemy firmy, instytucje oraz klientów indywidualnych z miast: Wrocław, Oleśnica, Namysłów, Kępno, Milicz, Trzebnica, Oława, Jelcz Laskowice i Syców.


Producenci stolarki otworowej prześcigają się w stosowaniu coraz to nowszych technologii i materiałów do jej produkcji. Dzięki temu gotowe wyroby charakteryzują się coraz lepszymi parametrami – zarówno izolacyjności termicznej, jak i akustycznej. Różnorodność rozwiązań technicznych, materiałowych i wykończeniowych naszej stolarki otworowej pozwala sprostać oczekiwaniom projektantów, architektów, inwestorów oraz klientów indywidualnych.


Zachęcamy do kontaktu z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Gwarantujemy, że nasze drzwi sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Produkty wyróżniają się wytrzymałością, trwałością i wyjątkową estetyką. Doskonale sprawdza się w budynkach prywatnych, firmach, a także obiektach użyteczności publicznej. Zapewniamy także fachowe doradztwo. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze odpowiedniego produktu.Wycena online Raty