Vasco doors

Drzwi VASCO DOORS

Drzwi VASCO DOORS powstają przy użyciu najnowocześniejszych maszyn i certyfikowanych surowców od producentów z Europy. Materiały, z których powstają okucia i elementy szklane, są testowane pod kątem bezpieczeństwa dla użytkownika. Skrzydła drzwiowe powstają z płyt MDF niskoemisyjnych, a przy produkcji stosowanych okładzin obniżana jest emisja substancji lotnych. Dzięki temu firma znacznie ogranicza niekorzystny wpływ przemysłu na środowisko naturalne. Marka wypracowała także autorską metodę okleinowania drzwi bez pozostawiania śladów łączenia na krawędzi przylgi, co poprawia estetykę i trwałość wyrobów.

Dlaczego warto kupić drzwi z kolekcji VASCO DOORS?

W kolekcjach VASCO DOORS znajdują się modele klasyczne, nowoczesne i minimalistyczne. W naszej hurtowni zamówisz drzwi rozwierane w wersji przylgowej oraz bezprzylgowej, które pasują do pomieszczeń w stylu vintage, rustykalnym, skandynawskim, glamour czy industrialnym. Dostępne są w wielu kolorach, zatem klienci nie mają problemu z dopasowaniem ich do wykończenia wnętrz we własnych domach. Ponadto producent jest doceniany przede wszystkim za wysoką jakość i precyzję wykonania wyrobów. Do zalet stolarki VASCO DOORS należą:

  • zaokrąglone krawędzie skrzydeł;
  • pokrycie głównych powierzchni laminatem;
  • estetyczna szczelina wentylacyjna, która przepuszcza optymalną ilość powietrza;
  • solidna konstrukcja oparta na ramiaku z drewna i MDF;
  • brak łączenia materiału na krawędzi przylgi.

Przeszklenia w drzwiach VASCO DOORS wykonane są ze szkła hartowanego ESG, które wyróżnia się 5-krotnie większą wytrzymałością od szkła zwykłego mimo, że nie różni się od niego wyglądem. Materiał cechuje się też odpornością na naprężenia mechaniczne i szybkie zmiany temperatury oraz zapewnia mniejsze ryzyko zranienia ze względu na charakter odłamków powstających w czasie rozbicia.Wycena online Raty