Drzwi do mieszkania - Wrocław

Drzwi do mieszkania - Wrocław

Zachęcamy do składania zamówień na drzwi do mieszkania, które dostarczamy na terenie Wrocławia oraz innych miast w województwie dolnośląskim (m.in. Kępno, Milicz, Trzebnica, Namysłów). Dla klientów z regionu wykonujemy dokładne pomiary ościeży i zapewniamy bezpieczną dostawę towaru. Oferujemy również fachowy montaż drzwi klatkowych. Realizacja prac odbywa się w terminie dogodnym dla zamawiającego. W naszej hurtowni wyposażą się Państwo w niezbędne akcesoria do drzwi, m.in. ościeżnice (stałe i regulowane), wkłady i klamki. W magazynie posiadamy szeroki asortyment produktów cenionych marek. Znajdują się u nas futryny i okucia, które bez problemu można dopasować do wybranych skrzydeł drzwiowych.


Jak wybrać drzwi do mieszkania?

Drzwi są nie tylko wizytówką mieszkania, ale też zabezpieczeniem przed czynnikami zewnętrznymi oraz kradzieżą. Dobre drzwi do mieszkań w klatkach schodowych oraz do domów jednorodzinnych powinny przede wszystkim doskonale izolować termicznie i akustycznie. Muszą być też odporne na uszkodzenia mechaniczne. Duże znaczenie ma również instalacja drzwi. Poprawie przeprowadzony montaż pozwala na odpowiednie zachowanie ich parametrów oraz właściwości mechanicznych. Drzwi stanowią swego rodzaju granicę między światem zewnętrznym, a terenem prywatnym. Warto zdecydować się na drzwi do mieszkań pochodzące od renomowanych producentów, gdyż tylko wówczas można mieć gwarancję najwyższej jakości produktów, które posłużą przez wiele lat.


Drzwi klatkowe, antywłamaniowe

Naszym klientom polecamy zakup antywłamaniowych drzwi klatkowych do mieszkania w bloku bądź kamienicy. Solidne konstrukcje o klasie odporności RC4, RC5 i RC6 zapewniają spokój i bezpieczeństwo. Wyposażone są we wzmocnione ramy i umieszczoną w środku kratownicę, która stanowi zabezpieczenie przed rozbiciem. Często mają dodatkowe wzmocnienie w postaci warstwy blachy, pokrywającej szkielet skrzydła. Specjalne bolce lub haki chronią drzwi klatkowe przed wyważeniem, a samoryglujące zamki sprawiają, że nikt niepowołany nie wejdzie do środka. Uzupełnieniem są wkładki antywłamaniowe, które zabezpieczają przed rekombinacją struktury klucza i dziurki. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.Wycena online Raty