Drzwi do mieszkania - Wrocław

Drzwi do mieszkania - Wrocław

Zachęcamy do składania zamówień na drzwi do mieszkania, które dostarczamy na terenie Wrocławia oraz innych miast w województwie dolnośląskim (m.in. Kępno, Milicz, Trzebnica, Namysłów). Dla klientów z tego regionu wykonujemy dokładne pomiary ościeży i zapewniamy bezpieczną dostawę towaru. Transport odbywa się z wykorzystaniem przystosowanych do tego pojazdów, a także starannym zabezpieczeniem przewożonych produktów, by nie uległy one uszkodzeniom mechanicznym czy też spowodowanym czynnikami atmosferycznymi.


Oferujemy również fachowy montaż drzwi klatkowych. Realizacja prac odbywa się w terminie dogodnym dla zamawiającego oraz z zastosowaniem niezbędnych narzędzi, dzięki którym efekty naszych działań są nie tylko praktyczne, ale też estetyczne. Co więcej, w naszej hurtowni wyposażą się Państwo w niezbędne akcesoria do drzwi klatkowych, m.in. ościeżnice (stałe i regulowane), wkłady i klamki. W magazynie posiadamy szeroki asortyment produktów cenionych marek. Znajdują się u nas futryny i okucia, które bez problemu można dopasować do wybranych skrzydeł drzwiowych.


Jak wybrać drzwi do mieszkania?


Drzwi do mieszkania są nie tylko jego wizytówką, ale też zabezpieczeniem przed czynnikami zewnętrznymi oraz kradzieżą. Dobre drzwi do mieszkań w klatkach schodowych oraz do domów jednorodzinnych powinny przede wszystkim doskonale izolować termicznie i akustycznie. Muszą być też odporne na uszkodzenia mechaniczne. Duże znaczenie ma również instalacja drzwi.


Poprawie przeprowadzony montaż pozwala na odpowiednie zachowanie ich parametrów oraz właściwości mechanicznych. Drzwi do mieszkania stanowią swego rodzaju granicę między światem zewnętrznym a terenem prywatnym. Warto zdecydować się więc na modele pochodzące od renomowanych producentów, gdyż tylko wówczas można mieć gwarancję najwyższej jakości produktów, które posłużą przez wiele lat.


Drzwi do mieszkania w każdym stylu


W naszej hurtowni zdajemy sobie sprawę, że funkcjonalność i trwałość to niejedyne istotne cechy stolarki. Drzwi do mieszkania powinny bowiem też prezentować się estetycznie i pasować do aranżacji stworzonej we wnętrzu. Przykładowo modele klasyczne to doskonały wybór dla osób ceniących sobie tradycyjną elegancję i ponadczasowe wzornictwo. Charakteryzują się prostymi formami, a często zdobi je delikatna ornamentyka, taka jak frezy czy gładkie płyciny.


Drzwi nowoczesne z kolei to propozycja dla miłośników minimalizmu i prostoty. Ich design opiera się na prostokątnych lub kwadratowych formach i oszczędnych zdobieniach. Modele tego typu idealnie wpisują się we wnętrza urządzone w stylu skandynawskim, industrialnym czy loftowym. W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty wykonane z różnych materiałów. Oferujemy m.in. drzwi drewniane, metalowe, PCV i wykonane z płyt drewnopodobnych, aby każdy znalazł wśród nich wymarzony model.


Drzwi klatkowe antywłamaniowe


Naszym klientom polecamy zakup antywłamaniowych drzwi klatkowych do mieszkania w bloku bądź kamienicy. Solidne konstrukcje o klasie odporności RC4, RC5 i RC6 zapewniają spokój i bezpieczeństwo. Wyposażone są we wzmocnione ramy i umieszczoną w środku kratownicę, która stanowi zabezpieczenie przed rozbiciem. Często mają dodatkowe wzmocnienie w postaci warstwy blachy, pokrywającej szkielet skrzydła.


Specjalne bolce lub haki chronią drzwi klatkowe przed wyważeniem, a samoryglujące zamki sprawiają, że nikt niepowołany nie wejdzie do środka. Uzupełnieniem są wkładki antywłamaniowe, które zabezpieczają przed rekombinacją struktury klucza i dziurki. Zainteresowały Państwa nasze produkty lub mają Państwo jakieś pytania? Zachęcamy do kontaktu z naszą hurtownią w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. W razie potrzeby pomożemy też wówczas w wyborze najlepszego rozwiązania dostosowanego do indywidualnych potrzeb.
Wycena online Raty