Porta

Drzwi PORTA

Drzwi PORTA gwarantują wysoki komfort użytkowania i zapewniają poczucie bezpieczeństwa. Firma prowadzi produkcję zgodną z najwyższymi standardami, co potwierdzają uzyskane przez nią certyfikaty Instytutu Techniki Budowlanej. Marka podąża za rozwojem technologii oraz aktualnymi trendami we wzornictwie, dzięki czemu powstające w jej zakładach drzwi spełniają oczekiwania klientów: produkty cechują się wytrzymałością, precyzją wykonania, pięknym wyglądem oraz optymalną izolacją akustyczną i termiczną. W oferowanych przez nas kolekcjach marki PORTA znajdziesz drzwi pokojowe, wejściowe (do mieszkań i domów jednorodzinnych) oraz techniczne.

Garażowe drzwi PORTA

Drzwi PORTA do garażu chronią wnętrza domów przed utratą ciepła i przenikaniem chłodu. Stanowią także skuteczną izolację akustyczną. Niektóre modele mają właściwości przeciwpożarowe, co sprawia, że zapobiegają szybkiemu rozprzestrzenianiu się ognia. Dzięki tym cechom mogą oddzielać również inne pomieszczenia gospodarcze (strych, piwnica, kotłownia) od przestrzeni mieszkalnej. Mocne drzwi techniczne marki PORTA sprawdzają się także w budynkach użyteczności publicznej i zakładach pracy. Do tych miejsc polecamy przede wszystkim stolarkę antywłamaniową.

Klamki do drzwi PORTA

W naszej ofercie do drzwi znajdują się akcesoria do drzwi PORTA, m.in. klamki w wielu odcieniach brązu, srebra i złota. Za sprawą szerokiego wyboru kolorów klienci bez problemu znajdują modele, które harmonijnie współgrają z wystrojem wnętrz w ich domach. Klamki wykonane są z odpornych na zniszczenia materiałów (stal, metal, tytan). Każdy z produktów marki cechuje się wysoką jakością oraz starannością wykonania.Wycena online Raty