Inter door

Historia marki Inter door zaczęła się ponad 20 lat temu. Jej atutem jest działanie w zgodzie z naturą. Inter door dostarcza wysokiej jakości drzwi drewniane, które charakteryzują się doskonałą izolacją akustyczną. Produkty są zaprojektowane tak, aby spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W sprzedaży dostępne są zarówno modele klasyczne, jak i awangardowe, które wyróżnia niepowtarzalne wzornictwo oraz charakterystyczna konstrukcja.


Zalety drzwi drewnianych

Drzwi wykonane z drewna, już od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Ogromną zaletą drzwi drewnianych jest ich wygląd. Pasują do wnętrz w praktycznie każdym stylu. Jest to produkt solidny i elegancki, który przykuwa uwagę. Tego rodzaju drzwi charakteryzują się ponadczasową estetyką – zarówno w przypadku form minimalistycznych, jak i bardzo ozdobnych. Kolejną zaletą drzwi wykonanych z drewna jest wysoki współczynnik tłumienia odgłosów zewnętrznych.


Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi doradcami. Chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące drzwi drewnianych Inter door i przedstawią szczegóły oferty. Gwarantujemy zawsze najwyższej jakości produkty w konkurencyjnych cenach, a także ekspresową realizację każdego zamówienia. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami z Wrocławia oraz okolic, w tym z miast: Oleśnica, Namysłów, Kępno, Milicz, Trzebnica, Oława, Jelcz Laskowice i Syców.Wycena online Raty