DRE

Drzwi DRE od ręki

Na naszej stronie zamówią Państwo drzwi DRE dostępne od ręki z dostawą i montażem w dogodnym terminie. Oferujemy klasyczne i nowoczesne wzory, które należą do najczęstszych wyborów architektów. Marka DRE zyskała uznanie w branży dzięki wykorzystywaniu innowacyjnych technologii w zakładach produkcyjnych. Firma stosuje m.in. technikę laserowego łączenia obrzeży, która zapewnia bezspoinowe zespolenie materiałów na krawędzi skrzydła drzwiowego. Ponadto producent wdrożył i opatentował niestandardowe metody usprawniające proces tworzenia wyrobów. Zaletą drzwi marki DRE jest również to, że powstają z najwyższej klasy surowców, które są sprowadzane wyłącznie od certyfikowanych dostawców z Polski i Europy.

Wewnętrzne drzwi szklane DRE

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór szklanych drzwi DRE, które sprawdzają się w aranżacji nowoczesnych wnętrz. Ten współczesny trend nadaje się do wszystkich pomieszczeń, także kuchni i łazienek. Zarówno modele gładkie, jak i bogato zdobione prezentują się wyjątkowo efektownie, a co więcej doświetlają wnętrza oraz optycznie zwiększają ich metraż. Drzwi wykonane są z jednolitego i grubego szkła hartowanego, dzięki czemu są bardzo trwałe, wytrzymałe i bezpieczne.

Drzwi DRE z ukrytą ościeżnicą

Kolejnym utrzymującym się trendem wnętrzarskim są drzwi DRE z ukrytą ościeżnicą, które nazywane są drzwiami dyskretnymi lub ukrytymi. Zostają zamontowane w taki sposób, że tworzą jednolitą powierzchnię ze ścianą. Dzięki temu tworzą ciekawe możliwości aranżacyjne. Skrzydło drzwi można wykończyć tak samo jak ściany, w których zostanie ukryta ościeżnica. Będzie się ono wówczas odznaczać jedynie klamką i tym, że okala je cienka szczelina.Wycena online Raty