WIKĘD

Drzwi WIKĘD

Drzwi WIKĘD powstają w zaawansowanym zakładzie produkcyjnym, w którym pracownicy laboratorium technologicznego testują ich odporność na oddziaływanie różnych czynników: poczynając od niekorzystnych warunków pogodowych, a kończąc na silnym trzaskaniu. Dzięki stałej kontroli jakości produkty są trwałe i funkcjonalne oraz sprawiają, że dom jest bezpieczny i ciepły. Firma oferuje także doposażenie drzwi w innowacje, które automatyzują proces ryglowania i dostępu oraz umożliwiają zdalne sterowanie.

Drzwi zewnętrzne WIKĘD od ręki

W naszym katalogu znajdziesz przede wszystkim drzwi zewnętrzne WIKĘD. Większość z nich jest dostępna od ręki lub w ciągu 7 dni. Produkty dostarczamy bezpiecznym transportem w terminie dogodnym dla klienta. Marka słynie z klasycznych wzorów, które współgrają z fasadami tradycyjnych domów jednorodzinnych, lecz wejściowe drzwi WIKĘD sprawdzają się także w biurach i gabinetach. W takich miejscach świetnie prezentują się produkty z kolekcji FUTURE INOX. Są to drzwi aluminiowe o wyrafinowanej i spójnej konstrukcji, która robi pozytywne wrażenie na kontrahentach czy usługobiorcach.

Uwadze naszych klientów polecamy także linię drzwi PROTECT, które są wykorzystywane jako wejścia do mieszkań lub pomieszczeń gospodarczych, takich jak garaż czy kotłownia. Skrzydła z tej kolekcji powstają z lekkiego i wytrzymałego aluminium. Występują w czterech wersjach:

  • akustycznej;
  • akustycznej i antywłamaniowej;
  • akustycznej i przeciwpożarowej;
  • przeciwpożarowej, antywłamaniowej i akustycznej.

Drzwi PROTECT są dostępne w zestawie ze wzmocnioną ościeżnicą stalową. Futryna jest mocowana w ścianie przy użyciu specjalistycznego kleju.Wycena online Raty