Drzwi pokojowe

Drzwi pokojowe, Wrocław, Oleśnica

Oferujemy wysokiej jakości drzwi pokojowe w konkurencyjnych cenach hurtowych. Znajdziesz u nas stolarkę w stylu klasycznym, nowoczesnym i uniwersalnym. Sprowadzamy również modele wpisujące się w najnowsze trendy we wzornictwie, m.in. drzwi białe czy szklane. Nasz asortyment obejmuje ogromną ilość kolekcji oraz typów i kolorów okleiny, dzięki czemu bez problemu dopasujesz skrzydła i ościeżnice do wykończenia ścian i podłóg oraz wystroju wnętrz w Twoim domu. Chętnie doradzimy Ci w wyborze produktów, a następnie zaproponujemy wycenę oraz wykonamy pomiary zanim złożysz zamówienie.

Przesuwne drzwi pokojowe

Poza modułowymi drzwiami pokojowymi zamówisz u nas także systemy przesuwne. Ich zaletą jest to, że pozwalają zaoszczędzić przestrzeń w pomieszczeniu, co ułatwia urządzenie wnętrza. Pasują do sypialni, kuchni, salonu, garderoby, pokojów na poddaszu, a nawet do łazienki (w tym przypadku ich powierzchnia musi być zabezpieczona przed szkodliwym oddziaływaniem wilgoci). Przesuwne drzwi ESSTILO występują w dwóch wersjach: jednoskrzydłowej i dwuskrzydłowej. Oba systemy są wyposażone aluminiową prowadnicę, którą mocuje się nad otworem drzwiowym. Zanim zdecydujesz się na ten model drzwi, skonsultuj wybór z architektem wnętrz lub pracownikami naszej hurtowni.

Czy warto kupić drzwi pokojowe z lustrem?

Wśród ostatnich trendów wnętrzarskich znajdują się drzwi pokojowe z lustrem, które doskonale sprawdzają się w garderobach, sypialniach czy łazienkach. Pomieszczenie, w którym znajduje się zwierciadło sprawia wrażenie większego i przestronniejszego niż jest w rzeczywistości. Dzieje się tak dlatego, że lustra rozświetlają wnętrza, a umysł człowieka podświadomie kojarzy dużą ilość światła z wielkością przestrzeni. Im jaśniejszy pokój, tym wydaje się on większy. Skrzydła drzwiowe z lustrem optycznie powiększają niewielkie pomieszczenia niezależnie od koloru ścian i podłóg. Ponadto są bardzo praktyczne – zastępują tradycyjne zwierciadło, zatem pozwalają oszczędzić miejsce na ścianach i ustawić przy nich meble lub powiesić ozdoby. Drzwi z lustrem wyglądają też nowocześnie i designersko, więc przypadną do gustu osobom, które lubią modną aranżację wnętrz.

Jak wyciszyć drzwi pokojowe?

Niektóre drzwi pokojowe wymagają wyciszenia. Dotyczy to zwłaszcza wejścia do takich pomieszczeń jak sypialnia czy gabinet, ponieważ powinien w nich panować spokój sprzyjający odpoczynkowi lub koncentracji. Drzwi można samodzielnie wytłumić przy użyciu maty wygłuszającej, czyli samoprzylepnej pianki akustycznej, która tłumi drgania, wibracje i dźwięki. Alternatywę stanowią tapety akustyczne (z winylu, korka lub włókien poliestrowych) o dodatkowym walorze dekoracyjnym bądź tapicerka, wykonywana przez specjalistów w tej dziedzinie. Jeśli nie chcesz zmieniać wyglądu skrzydeł drzwiowych, zadbaj o odpowiednie uszczelnienie paneli lub montaż progu – dzięki temu ograniczysz poziom hałasu wdzierającego się do wnętrza pokoju, w którym powinna panować cisza.Wycena online Raty