ESSTILO

Drzwi ESSTILO

Drzwi ESSTILO to produkty o oryginalnym wzornictwie, które zapewniają liczne możliwości kompozycyjne. Marka tworzy projekty zgodnie ze światowymi trendami, a w zakładach produkcyjnych wykorzystuje nowoczesne technologie. Drzwi modułowe mają masywną i innowacyjną konstrukcję z litego MDF-u. Ich skrzydła zostają starannie pokryte okleiną bez widocznych łączeń. Cechują się też zwiększoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Solidne połączenie wszystkich komponentów sprawia, że drzwi są trwałe i stabilne. Produkty występują w wersji przylgowej i bezprzylgowej.

Na naszej stronie sprzedajemy także systemy przesuwne ESSTILO z prowadnicą aluminiową, umożliwiające montaż skrzydeł drzwiowych w pomieszczeniach, w których nie ma możliwości wstawienia drzwi rozwieranych.

Pokojowe drzwi MILTON

Drzwi MILTON to najbardziej znany model marki ESSTILO. W naszej hurtowni dostępne są od ręki! To niedrogie drzwi wewnętrzne, wyróżniające się w tej klasie cenowej wykończeniem o bardzo wysokiej jakości. Ich modny biały kolor pasuje do wszystkich materiałów, z których powstają meble oraz panele podłogowe. Pasują przede wszystkim do wnętrz urządzonych w stylu minimalistycznym, skandynawskim oraz prowansalskim. Zaletą białej stolarki jest to że rozjaśnia i optycznie powiększa pomieszczenia. Co ważne, drzwi w tym kolorze pokryte są lakierem, dzięki czemu wszelkie zabrudzenia można z nich bez trudu zmyć przy użyciu ściereczki i łagodnych detergentów.Wycena online Raty