POL-SKONE

Drzwi POL-SKONE

Stylowe i solidne drzwi POL-SKONE wyznaczają trendy na polskim rynku stolarki otworowej. W kolekcjach marki znajdziesz skrzydła o oryginalny formach, które dostępne są w modnych kolorach: białym, szarym i czarnym. Firma produkuje także drzwi w ponadczasowych odcieniach drewna. W naszym katalogu znajdziesz stolarkę profilowaną, gładką, z szybą bądź dekorami, dzięki czemu bez problemu dobierzesz produkt, który będzie pasował do aranżacji wnętrz w Twoim mieszkaniu.

Czas oczekiwania na drzwi POL-SKONE

Drzwi POL-SKONE są u nas dostępne od ręki lub w ciągu 7 dni. Sprowadzamy także towar prosto od producenta na specjalne zamówienie klienta. W takich przypadkach czas oczekiwania ustalany jest indywidualnie. Klient zostaje poinformowany o terminie dostawy z wyprzedzeniem. Ustalamy wtedy dogodną datę transportu zamówienia. W naszym magazynie na stanie znajduje się kilkanaście kolekcji marki POL-SKONE, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić błyskawiczną dostawę.

Ościeżnice do drzwi POL-SKONE

W naszej ofercie znajdują się również ościeżnice do drzwi POL-SKONE z MDF lub drewna sosnowego. Futryna musi pasować do grubości muru, stylu wnętrza oraz koloru skrzydła drzwiowego. Do wyboru mają Państwo ościeżnice o konstrukcji stałej lub regulowanej. Zaletą drugiej z nich jest to, że jej szerokość można zmieniać w określonym zakresie, co umożliwia dopasowanie obramowania do ściany o nietypowych wymiarach. Co więcej, ościeżnice regulowane nie wymagają zastosowania listew ozdobnych do zakrycia łączeń z murem. Posiadają bowiem opaski maskujące, które „obejmują” ścianę z dwóch stron i tworzą elegancki efekt wizualny.Wycena online Raty