Drzwi drewniane - Wrocław

Drzwi drewniane - Wrocław

Drzwi drewniane są stylowe i wytrzymałe oraz tworzą przytulny klimat we wnętrzach. Zapewniają też bardzo dobrą izolacyjność cieplną: zimą stanowią barierę dla uciekającego z pomieszczeń ciepła, natomiast latem dla dostającego się do pokojów nadmiaru ciepła. U nas znajdziesz stolarkę cenionych producentów, którzy wykorzystują wyłącznie certyfikowane surowce z Polski i Europy. Drzwi dostępne są od ręki lub w ciągu 7 dni. Zamówienia dostarczamy na terenie Wrocławia i okolic (m.in. Syców, Namysłów, Trzebnica). Klientów z województwa dolnośląskiego zachęcamy także do skorzystania z naszych usług montażowych.

Wewnętrzne drzwi białe

W naszej ofercie stolarki drewnianej znajdują się m.in. modne drzwi białe, które są przeznaczone do montażu wewnątrz budynków. Cechują się uniwersalnością, ponieważ ich kolor pasuje do wszystkich materiałów, z jakich powstają meble, podłogi i elementy okien. Dzięki temu dobrze współgrają z każdą aranżacją. Sprawdzają się przede wszystkim we wnętrzach w stylu prowansalskim, skandynawskim i minimalistycznym. Białe drzwi to idealny wybór dla małych i ciemnych pomieszczeń, ponieważ rozjaśniają i optycznie powiększają przestrzeń. Zamówisz u nas zarówno białe modele o prostej i pozbawionej zdobień powierzchni, jak i skrzydła stylizowane, z przeszkleniami, portalami lub dekorami.

Jaki kolor ścian pasuje do białych drzwi?

Białe drzwi pasują niemal do wszystkiego – bardzo dobrze prezentują się w połączeniu ze ścianami zarówno w subtelnych pastelowych odcieniach, jak i na tych pomalowanych na wyraziste, nasycone kolory. Jeśli chcesz zdecydować się na kontrasty, pamiętaj, że zestawienie barw musi być dobrze przemyślane, aby nie wyglądało na przypadkowe. Najlepiej łączyć ze sobą trzy kolory, na przykład uniwersalnej i relaksującej kombinacji bieli i błękitu dodaj jasny róż, aby aranżacja nabrała ciepła i lekkości. Biały dobrze sprawdza się także w zestawieniu z modnym szarym kontrastem oraz z ciepłymi barwami ziemi i naturalnymi surowcami. Śmiało można łączyć ten kolor z jasnym drewnem, kamieniem czy cegłą. Z kolei gdy zdecydujesz się na białe drzwi na białej ścianie, skrzydła naturalnie wtopią się w jej płaszczyznę i nie będą się wyróżniać. W ten sposób wzmocnisz wrażenie przestronności pomieszczenia. Jeszcze lepszy efekt osiągniesz, montując drzwi na ościeżnicy ukrytej w ścianie.

Czy białe drzwi wewnętrzne żółkną?

Dobrej jakości białe drzwi wewnętrzne są pokryte lakierem i nie powinny żółknąć. Dzięki tej warstwie ochronnej łatwo utrzymać powierzchnię skrzydeł w czystości. Do czyszczenia drzwi wystarczy użyć wilgotnej gąbki lub ściereczki oraz delikatnego detergentu. Od czasu do czasu można zastosować preparat o działaniu wybielającym, lecz musi on być przeznaczony do materiału, z jakiego została wykonana stolarka. Jeśli obawiasz się, że drzwi pożółkną z czasem, zdecyduj się na jeden z modeli w odcieniu kremowym, które mają wszystkie zalety odpowiedników w kolorze białym, a nie są narażone na zmianę barwy.Wycena online Raty